Klub Brutalka Zvolen


Klub Brutalka Zvolen vznikol s cieľom podporovať športovú činnosť na lezeckej stene Brutalka. Naša misia nie je len poskytovať priestor na lezenie, ale tiež sa zameriava na vzdelávanie detí a dospelých v oblasti lezenia. Veríme, že lezenie nie je len šport, ale aj forma vzdelávania, ktorá rozvíja fyzické aj mentálne schopnosti.

Naše aktivity a programy sú určené pre všetky vekové skupiny. Organizujeme krúžky a lekcie lezenia, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa prispôsobili potrebám a zručnostiam jednotlivých účastníkov, bez ohľadu na ich vek. Skúsení inštruktori vytvárajú podporujúce a bezpečné prostredie, v ktorom môžu účastníci rozvíjať svoje lezecké schopnosti a zároveň získavať dôležité životné zručnosti ako je tímová práca, trpezlivosť a sebadisciplína.

Okrem toho sme spolupořadatelmi lezeckých pretekov. Tieto udalosti nielen poskytujú príležitosť našim členom ukázať svoje zručnosti v reálnom súťažnom prostredí, ale aj slúžia ako zdroj inšpirácie a motivácie pre nových lezcov a lezkynie.

Naše aktivity nekončia na lezeckej stene. Každé leto organizujeme letné tábory, ktoré sú zábavnou a vzdelávacou skúsenosťou pre deti a mládež. Tieto tábory nie sú len o lezení, ale tiež zahŕňajú rôzne aktivity a hry, ktoré podporujú teambuilding, tvorivé myslenie a osobnostný rozvoj.

Celkovo sa snažíme vytvárať komunitu lezcov, ktorí nie sú len zruční a šikovní, ale aj zodpovední a aktívni jedinci, ktorí prispievajú k zdraviu a pohode svojej komunity. Veríme, že lezenie môže byť viac než len šport – je to cesta k osobnému rozvoju a plnohodnotnému životu.

Sústredenie detí kategórií od U10 po U14 3.3.2024