Detské tábory 2024

Letné lezecké detské tábory, u nás, prebiehajú dennou formou.

Sú určené predovšetkým pre deti vo veku od 7 do 15 rokov (t.j. pre všetkých školákov). Keďže sa jedná o lezecký tábor, treba uviesť že celý tábor sa bude niesť v športovom duchu. Všetky deti čaká bohatý program spojený s lezením, ako vnútri na bouldrovke, tak i vonku na skalách. Potrénujeme svoju rovnováhu na slackline, naučíme sa viazať uzly a povieme si čo to o bezpečnosti. O zábavu sa postará náš tím inštruktorov, s bohatým repertoárom pohybových hier a súťaží.

Pred prihlásením Vášho dieťaťa Vás prosíme si pozorne prečítať všeobecné podmienky pre denný lezecký tábor.

Termíny

15.7. – 19.7. 2024 Obsadenosť 20/20 tábor je plný

22.7 – 26.7. 2024 Obsadenosť 14/20

5.8. – 9.8. 2024 Obsadenosť 20/20 tábor je plný

12.8. – 16.8. 2024 Obsadenosť 9/20

Program

Pracovné dni od pondelka do piatku,
v čase od 7:30 do 16:00

Lezenie na umelej stene

Lezenie na skalách

Slackline

Lezecké a pohybové hry

Opekačka

Viazanie uzlov

Lanové prekážky

Lezecké preteky

Doprava a strava

Dopravu na skaly zabezpečíme autobusom. Každé ráno sa všetci stretneme na Brutálke. Zabezpečenú máme desiatu, obed, olovrant aj pitný režim.

Cena tábora – 175 EUR

V cene je zahrnuté vstupné na lezeckú stenu, zapožičanie lezeckej výstroje (ak dieťa nemá vlastnú), poistenie a strava (desiata, obed, olovrant, pitný režim)

Prihlásenie

Na tábor sa môžete prihlásiť pomocou formulára Prihláška na tábor

Súčasťou registrácie na tábor je i prihlásenie dieťaťa do SHS James (Slovenský horolezecký spolok) a nášho športového klubu Brutalka ZvolenSúčasťou členstva v SHS James je poistenie nákladov na záchranné akcie HZS na Slovensku. Registračný poplatok a prihlásenie za Vás vybavíme a zaplatíme. Deti dostanú preukaz o ročnom členstve. Členstvo je možné kedykoľvek zrušiť, každopádne pre Vás z členstva neplynú žiadne záväzky.

Viac o členstve tu: členstvo v SHS James 

Po akceptovaní prihlášok Vám pošleme potvrdenie a údaje na zaplatenie zálohy, ktorá je 35 EUR.

Informovať sa môžete mailom na trener@brutalka.sk, telefonicky na t.č. 0951641596 alebo osobne u nás na recepcii.

Detské tábory 2023

Lezecké tábory pre deti leto 2023

cccbbb

V letných mesiacoch sa na lezeckej stene Brutalka v Zvolene konali lezecké tábory! Viac ako 70 mladých nadšencov sa zapojilo do týchto úžasných táborov, ktoré boli určené pre začiatočníkov aj pokročilých.  

Počas tábora sa deti ponorili do fascinujúceho sveta lezenia. Zoznámili sa s rôznymi lezeckými technikami, niektorí sa v lezení zdokonalili, zahrali si rôzne lezecké hry a naučili sa užitočné uzly a slučky. Pohrali sa s vlastnou rovnováhou a spevnili svoje telá.  Spoznali lezecký materiál, ktorý je potrebný na skalách a dokonca si vyskúšali aj samotné lezenie v blízkej lezeckej oblasti Kalamárka. 

Organizátorom týchto zaujímavých táborov bol lezecký klub CCCBBB o.z. z Banskej Bystrice v spolupráci s lezeckou stenou BRUTALKA. Táto spolupráca umožnila deťom zažiť jedinečné a vzrušujúce lezecké dobrodružstvo. 

Vďaka podpore zo strany Banskobystrického samosprávneho kraja BBSK, ktoré poskytlo dotáciu v podobe nového lezeckého materiálu sme mohli zabezpečiť kvalitnejšiu výbavu a najmä zvýšiť bezpečnosť. Aj vďaka tomu mali deti na tábore dokonale vybavené prostriedky na lezenie a mohli sa venovať lezeniu s pocitom bezpečia.

Tieto lezecké tábory na stene Brutalka v Zvolene boli pre deti určite nezabudnuteľným zážitkom. Okrem toho, že si rozšírili svoje lezecké znalosti a zručnosti, vytvorili si nové priateľstvá a zažili skvelú atmosféru plnú vzrušenia, smiechu a radosti.

Ak aj Vaše dieťa túži po dobrodružstve vo výškach a chce sa naučiť liezť od skúsených profesionálov, prihláste ho na ďalší ročník táborov leto 2024. Budete prekvapení, aké úžasné skúsenosti a nové schopnosti si z týchto táborov odnesie!

Nechce sa Vám čakať do leta ? Je tu možnosť prihlásiť deti na lezecké krúžky už teraz.

Viac info :

 https://www.brutalka.sk/?page_id=377  Lezecké krúžky vo Zvolene

https://www.cccbbb.sk/brutal-povala/lezecke-kruzky/ Lezecké krúžky v Banskej Bystrici

Pripojte sa ku komunite malých dobrodruhov a poďte s nami objaviť čaro lezenia!