Detské tábory 2023

Letné lezecké detské tábory, u nás, prebiehajú dennou formou.

Sú určené predovšetkým pre deti vo veku od 7 do 15 rokov (t.j. pre všetkých školákov). Keďže sa jedná o lezecký tábor, treba uviesť že celý tábor sa bude niesť v športovom duchu. Všetky deti čaká bohatý program spojený s lezením, ako vnútri na bouldrovke, tak i vonku na skalách. Potrénujeme svoju rovnováhu na slackline, naučíme sa viazať uzly a povieme si čo to o bezpečnosti. O zábavu sa postará náš tím inštruktorov, s bohatým repertoárom pohybových hier a súťaží.

Pred prihlásením Vášho dieťaťa Vás prosíme si pozorne prečítať všeobecné podmienky pre denný lezecký tábor

Termíny

3.7. – 7.7. 2023

31.7 – 4.8. 2023

14.8. – 18.8. 2023

21.8. – 25.8. 2023

Program

Pracovné dni od pondelka do piatku,
v čase od 7:30 do 16:00

Lezenie na umelej stene

Lezenie na skalách

Slackline

Lezecké a pohybové hry

Opekačka

Viazanie uzlov

Lanové prekážky

Lezecké preteky

Doprava a strava

Dopravu na skaly zabezpečíme autobusom. Každé ráno sa všetci stretneme na Brutálke. Zabezpečenú máme desiatu, obed, olovrant aj pitný režim.

Cena tábora – 160 €

V cene je zahrnuté vstupné na lezeckú stenu, zapožičanie lezeckej výstroje (ak dieťa nemá vlastnú), poistenie a strava (desiata, obed, olovrant, pitný režim)

Prihlásenie

Na tábor sa môžete prihlásiť pomocou formulára Prihláška na tábor a zároveň je potrebné vyplniť  Prihláška do SHS James a poslať na trener@brutalka.sk.

Súčasťou registrácie na tábor je i prihlásenie dieťaťa do SHS James (Slovenský horolezecký spolok) a nášho športového klubu CCCBBBSúčasťou členstva v SHS James je poistenie nákladov na záchranné akcie HZS na Slovensku. Registračný poplatok a prihlásenie za Vás vybavíme a zaplatíme. Deti dostanú preukaz o ročnom členstve. Členstvo je možné kedykoľvek zrušiť, každopádne pre Vás z členstva neplynú žiadne záväzky.

Viac o členstve tu: členstvo v SHS James a členstvo v klubu CCCBBB

Po akceptovaní prihlášok Vám pošleme potvrdenie a údaje na zaplatenie zálohy, ktorá je 30 EUR.

Informovať sa môžete mailom na trener@brutalka.sk, telefonicky na t.č. 0951641596 alebo osobne u nás na recepcii.